X Letnie Warsztaty Dzieci Suzuki w Lutomiersku, 12-16 sierpnia 2020 r.

Posted on 14 lipca 2020

Zapraszamy serdecznie do Lutomierska na X  Letnie Warsztaty Dzieci Suzuki, aby grać na  skrzypcach, wiolonczeli, flecie i fortepianie.
Warsztaty odbędą się w Salezjańskich Szkołach Muzycznych w pięknych budynkach dawnego klasztoru Franciszkanów. Zakwaterowanie w internacie szkoły (65 – 40 zł za dobę od osoby: nocleg z wyżywieniem)
Lutomiersk jest malowniczym malutkim „miasteczkiem” położonym kilkanaście kilometrów od Łodzi.(Ostatnio dał się poznać jako miejsce największego w Polsce parku rozrywki pod dachem „CERAMILANDIA”.).
 Będziemy grać, tworzyć plastyczne dzieła, poznawać tajemnice organów. Dowiemy się jak polubić nuty. Będziemy improwizować oraz grać w poważnych zespołach kameralnych.  Obiecujemy treningi dla rodziców w swojej grupie instrumentalnej.
W załącznikach macie Państwo potrzebne informacje oraz dokumenty konieczne do zgłoszenia dziecka.  Być może to jedyna w tym roku kalendarzowym okazja do tego, by spotkać się z nauczycielem gry na instrumencie w klasie i móc wspólnie pracować nad tym, nad czym tak trudno pracować w edukacji zdalnej.